Graficul de implementare al proiectului

VIA – Vocatie, Interese, Autocunoastere si dezvoltare, drumul catre succesul profesional

Ana

Mesaj Joi Apr 28, 2011 5:34 pm

Graficul de implementare al proiectului

Daca doriti informatii suplimentare legate de graficul de implementare al proiectului, va rugam adresati intrebarile dumenavoastra aici.

Mesaj Joi Apr 28, 2011 5:37 pm

Re: Graficul de implementare al proiectului

As dori sa stiu cand vom afla care sunt formatorii selectati pentru acest proiect.
Multumesc. :?:

Mesaj Joi Iun 02, 2011 5:45 pm

Am analizat site-ul si mi se pare foarte bine pus la punct, mi-au si fost deja de folos informatiile legate de universitatile din tara cu care am si luat legatura, eu cautand o oferta de doctorat, dar si conferinte internationale. M-am bucurat ca nu mai trebuia sa navighez de pe google pe o multime de pagini prin incercare si eroare, ci tot ce aveam nevoie am gasit aici. Imi place foarte mult faptul ca datele de care avem nevoie ca vizitatori ai site-ului sunt bine structurate, usor de gasit si cu detalii extrem de pertinente si la obiect. Astept si momentul implementarii proiectului in scoli.

Ana

Mesaj Joi Sep 29, 2011 6:44 pm

As dori sa stiu cand vom afla care sunt formatorii selectati pentru acest proiect.
Multumesc. :?:

Stimata Doamna Muntean,

Ne cerem sincere scuze pentru intarzierile in postarea raspunsurilor. La momentul actual pot sa va pun la dispozitie urmatoarele informatii:

Conform graficului actual de implementare referitor la selecţia echipelor locale de proiect avem estimate următoarele sub-activităţi şi perioade în cadrul activităţii A2. Implementare servicii de consiliere şi orientare profesională bazate pe TIC în sistemul naţional de învăţământ:
A2.1.1 Realizare conferinţe de prezentare proiect – estimativ ianuarie 2012
A2.1.2 Selecţie şi definire echipe locale de proiect – estimativ martie 2012
A2.1.3 Instruire personal echipe locale, altul decât cel încadrat în sistemul de învăţământ în acest scop – estimativ mai 2012
Însă, în situaţia în care activitatea A1. Dezvoltare servicii de consiliere şi orientare profesională bazate pe instrumente TIC în sistemul naţional de învăţământ se finalizează mai repede decât am estimat vom devansa activitatea A2.

De asemenea, vă mulţumim şi apreciem interesul dumneavoastra pentru proiect.
Cu deosebită consideraţie, Echipa Profiles

Înapoi la Ce insemana VIA